Domů » Články » Dragon Ball, One Piece, Naruto i Death Note. V Jump Force se anime postavy poperou mezi sebou

Dragon Ball, One Piece, Naruto i Death Note. V Jump Force se anime postavy poperou mezi sebou

Když jedno anime nestačí
Jump Force

Jen máloco dokáže přitáhnout milovníky Japonska víc než anime. Bandai Namco to moc dobře ví a do své připravované hry Jump Force, který ukázal na Gamescomu, proto smíchal seriálových vesmírů hned několik. A práce vývojářů neskončila jen u převodu známých postav do herní podoby. 

Japonská rubačka se může chlubit charaktery ze světů Dragon Ball, Naruto, One Piece nebo Death Note. Zároveň ale na hře spolupracuje Akira Torijama, který stojí právě za tvorbou Dragon Ball. Do Jump Force přispěl úplně novými postavami, s nimiž chtějí tvůrci propojit celý příběh.

Pokud vám ale tihle gerojové nesedí, můžete si v propojeném světě vytvořit svého vlastního avatara. Není zatím jasné, zda půjde při tvorbě využít všech značek, podle předobjednávkových bonusů ale tato možnost vypadá slibně. Už teď se bojíme, co s touto mocí dokáže internet ukuchtit.

Pokud se nemůžete vydání dočkat, můžete vyzkoušet své štěstí s registrací do uzavřené bety. Brány budou otevřené až do 7. října, moc tedy neváhejte. Pro všechny ostatní Jump Force vyjde příští rok na PC, PS4 a Xbox One.

[arve url=”https://youtu.be/4d4mgQ5vKhE” /]

Source :
Vlastní
X