Kingdom Come: Deliverance

PC PS4 Xbox One
Sledovat
8

Super

Následující DLC pro Kingdom Come nás pošlou na Ptáčkovy námluvy a do turnajové arény(2 minuty čtení)

Žádné svádění ve stylu Geralta ale neočekávejte

Každý z nás si alespoň jednou uložil pozici ve hře, pustil se do vraždění/plenění/špatného rozhodování a následně svůj save zase nahrál, jakoby se nic nestalo. Právě kvůli tomu mě popadl pocit úzkosti na začátku naší Kingdom Come prezentace na Gamescomu. Náš hostitel Tobi Stolz-Zwillings, který má ve Warhorse na starost PR, se totiž napil sejvovice a hned popadl svou gumovou kudlu.

Naštěstí jsme z prezentace odešli bez úhony a můžeme vám tak povyprávět o dvou připravovaných DLC. Oba přídavky do Kingdom Come: Deliverance přijdou během podzimu, obsahem se ale hodně liší. Tournament bude zdarma a splní slib z Kickstarteru, The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon zase přinese více příběhu a spoustu humoru.

Začnu raději s turnajovým módem. Do hry přidá zhruba pět hodin questů, zábava je ale potenciálně nekonečná. Pravidelně se bude v digitálních středověkých Čechách pořádat turnaj, do kterého se Jindřich může přihlásit. Boj bude probíhat podle dobových pravidel a jako odměnu dostanete kromě hromady grošů také novou sadu brnění.

Druhé DLC bude naopak placené, avšak přinese zhruba 15 hodin zábavy. V něm Jindřicha požádá Jan Ptáček z Lipé, zda by mu nepomohl získat srdce Karolíny. Pochopitelně nepůjde o jednoduchý úkol a my se díky němu dostaneme do nejedné vtipné situace.

Na prezentaci jsme viděli skoro všechny části námluv. Opět bude mít Jindřich více možností, jak svou poddanskou povinnost splnit. Například dostane za úkol získat šperky z tábora karbaníků a švindlířů. Šperky je možné vyhrát gamblováním, vybitím celého tábora nebo prostou krádeží. Podle Jindřichových rozhodnutí se bude odvíjet i konec celého questu.

Oba přídavky se na Steam a konzole dostanou ve stejný den ještě na podzim, přesné datum vydání zatím stanoveno nebylo. Avšak podle slov Tobiho se dočkáme spíš dříve než později.

Čtěte také: PES 2019 nabídne fotbalové legendy včetně Pavla Nedvěda. Velké změny ale nečekejte

Source :

Vlastní

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na