Domů » Články » Vyhraj zájezd na Gamescom 2018 v OMEN Arcade turnaji!

Vyhraj zájezd na Gamescom 2018 v OMEN Arcade turnaji!

Na své si přijdou i diváci

Herní portál Grunex.com ve spolupráci s partnerem OMEN od HP připravil sérii turnajů v populární hře PUBG. Čtyřčlenné týmy se poperou o exkluzivní zájezd na Gamescom 2018 do Kolína nad Rýnem.

K turnaji se připojují také největší lokální PUBG osobnosti Nikolai „Mazarini“ Lazarev a Martin „spajkk“ Beneš. kteří zajistí živý přenos z kvalifikačních turnajů i samotného grandfinále.

OMEN Arcade PUBG Squad Cup je určen pro české a slovenské amatérské týmy s hráči staršími 15 let. Vítězná čtyřka získá zájezd na Gamescom 2018 obsahující hrazenou dopravu, ubytování a samozřejmě vstup.


Na své si přijdou také diváci, mezi kterými komunita na livestreamu vybere toho nejkreativnějšího. Sleduj livestream, zachyť vtipnou akci screenshotem, videem nebo twitch clipem. Máš volné ruce a svůj výtvor můžeš jakkoli upravovat a následně nám jej zaslat přes soutěžní formulář.

Kompletní informace o turnaji a doprovodné soutěži najdeš v této novince na www.Grunex.com. Herní notebooky OMEN do HP zakoupíte v HP online obchodu.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=sz37Ptd2UZY&feature=youtu.be” /]

Source :

Tisková zpráva, komerční sdělení

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X