Domů » Články » PES 2019 nabídne fotbalové legendy včetně Pavla Nedvěda. Velké změny ale nečekejte

PES 2019 nabídne fotbalové legendy včetně Pavla Nedvěda. Velké změny ale nečekejte

I přes ztrátu licence se Konami zdaleka nevzdává

Souboj mezi fotbalovými sériemi od EA a Konami probíhá již několik dlouhých let. S pomalým odchodem japonského vydavatele ze scény se zdálo, že i PES 2019 nebude úplně nejkvalitnějším produktem. Přestože série přišla o velké licence, vývojáři se rozhodně nevzdávají.

Velké ryby jako Champions League, Bundes Liga nebo Premiere League plavou v rybníce FIFA. Už od začátku prezentace na Gamescomu ale tvůrci dali najevo, že skvělý fotbal se dá hrát i bez velkých jmen. Technická stránka je pro PES 2019 mnohem důležitější. A ve výsledku byl tento posun poznat.

Vývojáři změny předvedli na stadionu skotského týmu Celtic F.C. Díky exkluzivní smlouvě vývojáři celý stadion naskenovali a do hry jej vložili téměř ve fotorealistické podobě. Stejně do hry přidali všechny hráče a s podobným postupem počítají u Rangers F.C., AC Monaco a FC Schalke.

[arve url=”https://youtu.be/oxnuOryJ9gk” /]

Do hratelnosti se kromě vylepšených animací promítnou také lehké RPG prvky. Jistí hráči dostanou do vínku jeden z 39 různých perků, které mohou zkušení trenéři využít. Například belgický Kevin De Bruyne může kopat stoupající střely, jiní hráči zase povzbudí unavené hráče, další zase rádi naskočí až do druhé poloviny a tak dále.

Jako třešničku na dortu se Konami podařilo získat licence k legendárním hráčům. Hlavní hvězdou je David Beckham, kterého tvůrci zdigitalizovali v jeho hvězdné i dnešní podobě. Dále na hřiště letí Ronaldinho, Diego Maradona nebo Čechům nejlépe známý Pavel Nedvěd. Místo dresu Juventusu ale oblékne trikot českého nároďáku, jeho italský klub svou licenci bohužel hře nezapůjčil.

Tím ale výčet novinek oproti předchozím ročníkům končí. Žádné nové módy nebo velké změny svou cestu do PES 2019 nenašly. Příběhová kampaň či ženské týmy ze série FIFA tak zůstávají nadále bez odpovědi. České fanoušky navíc nepotěší ani fakt, že se v nabídce kromě nároďáku objeví jen jeden domácí tým – Slavia Praha.

Nicméně již teď si můžete PES 2019 sami zahrát, k dostání je na Steamu, PS4 a Xbox One.

Čtěte také: Původně vzdělávací hříčka, nyní plnohodnotný titul. V Bee Simulator si zahrajete za včelí dělnici

[arve url=”https://youtu.be/1cwSdaLQJ7c” /]

Source :

Vlastní

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X