Domů » Články » Soulcalibur VI nabídne hned dvě kampaně. Můžete se v nich poprat i s Geraltem

Soulcalibur VI nabídne hned dvě kampaně. Můžete se v nich poprat i s Geraltem

Praise Geraldo
Soulcalibur VI

Soulcalibur VI už dříve potěšil západní hráče, když oznámil jako jednu z hlavních postav zaklínače Geralta. Na letošním Gamescomu vydavatel Bandai Namco vyrukoval s další milou zprávou – hra obsáhne i druhý příběhový režim, v němž si můžete vytvořit svého vlastního bijce.

Šestý díl vyjde dvacet let po prvním Soulcaliburu, což se vývojáři rozhodli oslavit singleplayerovou kampaní s názvem Chronicle of Souls. Ta vás protáhne celou historií bojové série a hodí vás do ringu s několika ikonickými bijci z předchozích dílů.

Hra se ovšem dočká ještě jedné kampaně. Ta ponese název Libra of Soul a dovolí hráči si vytvořit vlastní postavu, která cestuje po světě Soulcaliburu a pokusí se zastavit tajemné zlo. A jak jinak než několika dobře mířenými pěstmi mezi očiska. Editor postavy nabídne překvapivě širokou škálu nastavení, není problém si tedy vytvořit třeba těžce obrněného mlátiče s růžovým afrem.

Pokud vám série ještě nikdy nepřišla pod ruku, pro nové hráče vývojáři vytvořili systém Reversal Edge. Jde o bojovou verzi kámen-nůžky-papír, kdy lze protivníkův útok přebít správným protiútokem. Méně zkušení bojovníci tak dostanou alespoň malou pomoc v šarvátkách s veterány.

Velkou novinkou je také Unreal Engine 4, který tentokrát hru jistí z technické stránky. Geralt i jeho domovské Kaer Morhen díky tomu budou vypadat co nejlépe. Skvělou zprávou je, že vydání je již za rohem. Soulcalibur VI dorazí na PC, PS4 a Xbox One již 19. října.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=3O3Tu9x2Pbs” /]

 

Source :
Vlastní
X