Domů » Články » Gamescom poodhalil, jak bude vypadat jeho digitální podoba

Gamescom poodhalil, jak bude vypadat jeho digitální podoba(2 minuty čtení)

E3 2020 nebude, to už víme. I když se původně počítalo s tím, že alespoň nějaký ten stream proběhne, byli jsme ujištěni, že ani tato varianta nepřichází v úvahu. To však není případ Gamescomu. Ten své brány sice uzavřel, ale nezoufejte, bude alespoň velkolepý stream.

Gamescom začne 27. srpna a bude trvat až do 30. srpna. Celý event bude zdarma, není tedy potřeba žádný virtuální lístek, nebo něco podobného. Organizátoři slibují, že program bude obsahovat vše, na co jsou návštěvníci zvyklí. Uvidíme tedy esport, různé tvůrce obsahu, cosplay a nový merchandise.

Vše započne slavnostním Opening Night Live, který bude uvádět Geoff Keighley, který živé vstupy na Gamescomu uváděl i minulý rok. Během Opening Night Live by se navíc měly odhalit i nějaké nové tituly a další herní novinky. Zbytek virtuálního Gamescomu se ponese v duchu denní show, kde budou probíhat rozhovory s vývojáři a ukáží se i mnohá herní studia. Chybět nebude ani devcom, který je určený jen pro vývojáře. Poslední den, tedy 30. srpna, celý Gamescom vyvrcholí streamem Best of Show, kde budou ukázány největší momenty napříč celou událostí.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X