Domů » Články » Herní novinky » GC17: Žito, rýže i konopí. V Pure Farming 2018 farmaříte po celém světě

GC17: Žito, rýže i konopí. V Pure Farming 2018 farmaříte po celém světě

To, že virtuální farmaření už není jen zálibou několika osamělých zemědělců na venkově, nám dokazuje nespočet simulátorů právě na toto téma. Jaké změny přináší Techland ve svém pojetí hospodaření na políčku a čím se Pure Farming 2018 liší od své konkurence?

To je ten levnej Farming Simulátor bez hypu, jo? vysmíval jsem se slepě Pure Farmingu, když jsme s Patrikem čekali u stánku Techlandu. A ačkoliv nejsem zrovna fanda farmaření, už po pár minutách jsem byl nucen svůj názor změnit.

Sám mám s farmařením nulové zkušenosti a práci na poli jsem leda z YouTube (nekecej, sám jsi nám říkal, že tě probouzí prasečí moč, pozn. Tran), ale Pure Farming 2018 mě jako nováčka zaujal. Na první pohled jsem neviděl nic, co by mu oproti jeho konkurenci chybělo. Naopak, trailer a přednáška vývojářů nám odhalily spousty zajímavých funkcí, které obdobným hrám chybí.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=aQe8aPMM6gU” /]


Pure Farming 2018 se zaměřuje na globální farmaření. Nebudete mít tedy jenom jednu farmu, nýbrž celou síť po celém světě. Každá z pěti oblastí nabídne suroviny ikonické pro daný region, stejně jako stroje i metody jejich sklizně. V Německu chováte ovce, v Japonsku pěstujete rýži, v Kolumbii třeba konopí. Změna prostředí je vždy vítaná věc. O to víc, když se jím můžete kochat z kabiny svého traktoru.

Grafika neurazí a na poměry simulátoru je slušná. Aspiranta na nejlepší grafiku roku ve hře ale nehledejte. Všechny stroje jsou licencované a naleznete mezi nimi i český Zetor. Jak bylo řečeno dříve, není to ale jenom o ježdění s traktory po poli.

Ve hře vás kromě nich čekají také ovocné sady, skleníky, zvířata, ale i zabezpečování „zelené energie. Mě jako nováčka v žánru rozhodně oslovila, a až 13. března 2018 vyjde, možná se stane mou virtuální vstupenkou do komunity farmářů. Pure Farming 2018 zamíří na PC, XONE i PS4.

Čtěte také: GC17: Jak vyhrát v PUBG? Stačí utíkat a schovávat se, ukázal gamescomový vítěz

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=I0g4lrqwHjg” /]

Source :
Vlastní
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X