Domů » Články » Gamlery a Blindbox chystají krám v Praze. Přijďte na slavnostní otevření a promítačku!

Gamlery a Blindbox chystají krám v Praze. Přijďte na slavnostní otevření a promítačku!

Událost pro všechny gamery a geeky

Žerete herní, filmové či komiksové artefakty? Internetové obchody Gamlery a Blindbox, které se specializují na prodej herního oblečení, figurek a dalších předmětů, se brzy přesunou i do kamenného krámku v Praze. Pokud máte v sobotu čas, můžete se rovnou zúčastnit otvíračky.

Společný obchod Gamlery a Blindboxu se bude nacházet přímo v pražském multikině Cinestar na Andělu. Tam se ostatně v sobotu 11. listopadu odehraje slavnostní otevření prodejny, kterého se můžete zúčastnit i vy. Program je více než pestrý.

Pro mnohé z vás asi bude největším lákadlem bezplatné promítání filmů Thor: Ragnarok a Deadpool. První snímek odstartuje v 15:00, druhý pak v 18:00. Kinosál samozřejmě není nafukovací, proto organizátoři akce doporučují jít pro lístky s předstihem – budou k dispozici na pokladně prodejny dvě hodiny před promítáním.

Před každým filmem dostanete i šanci vyhrát nějaké ty fešné ceny v tombole. Také se můžete těšit na cosplayery, youtubery i drobné občerstvení. Všichni účastníci navíc dostanou 11% slevu na veškerý sortiment Gamlery a Blindboxu, což se před Vánoci rozhodně neztratí.

Nezapomeňte se přidat do oficiální facebookové události k otvíračce, pokud plánujete přijít – najdete tam další informace a podrobnosti. Budeme tam taky, tak tradičně na nás houkněte!

Čtěte také: Letošní WHOCON se spojí s planetáriem. Mrkněte se na detaily k programu

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X