Domů » Články » Herní novinky » GC17: Post-apo vozidla jsou stále v kurzu. Crossout dostane novou frakci i zbraně

GC17: Post-apo vozidla jsou stále v kurzu. Crossout dostane novou frakci i zbraně

Prach, smrad benzínu, řev motorů a střelba. Zní to povědomě? Crossout, v němž se každý příznivec Mad Maxe může vyřádit ve vlastní postapo káře, chystá další update. Ten má přidat množství nových materiálů ke stavbě smrtících vozítek, jak potvrdili vývojáři z Targem Games na Gamescomu.

Crossout je už nějakou chvilku v hratelné verzi a již má na kontě více než milion šílenců v podomácku poskládaných vozidlech. V druhé polovině září se ke stávajícím pěti herním přidají Children of the Dawn se svou vlastní specialitou.

Kola? Pásy? Robotické nohy? Zní to skvěle, ale co takhle takové raketové motory? Nová frakce se pochlubí nejen vznášením nad zemí, ale i prakticky nepřevrhnutelností vozítka, na které jejich rakety nainstalujete. A tím párty nekončí.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=XTQnM4VMcik” /]


Dobře si pamatujeme, jak nám poprvé rotační kulomet naprosto rozmašíroval auto. S tím se teď mohou jít wastelandeři zahrabat, vědci vnesou do Crossoutu tolik očekávaný technologický pokrok. Lasery, plasmy a samozřejmě i tesla věže rozšíří dosavadní arzenál, stejně jako vylepšená přibližovací mířidla.

To všechno ale má i svoji cenu. Technologie je drahá a nic nejede na vzduch. Stinná stránka těchto nových zbraní je jejich vysoká energetická náročnost. To znamená, že budou mít slušnou ránu, ale jakmile dostanou jednu dobře mířenou do generátoru, legrace pro ně skončila.

Měsíc po svém uvedení široké veřejnosti Crossout během jednoho měsíce získal 3 miliony aktivních hráčů. Už je tomu nějaká doba a jeho popularita neklesá – hráčů totiž stále přibývá.

Čtěte také: ROZHOVOR – Life is Strange: Before the Storm odhalí příběh Chloe a uctí původní sérii

Source :
Vlastní

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X