Domů » Články » Herní novinky » GC17: Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr se rýsuje jako slušná diablovka

GC17: Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr se rýsuje jako slušná diablovka

Posviťte si na vesmírné hříšníky

Tři hratelné classy, jedna singleplayer kampaň, coop pro čtyři hráče. Warhammer 40,000: Inquisitor – Martyr nabízí akci ve stylu Diabla v sandboxovém otevřeném světě. Zatímco nás vloni ani předloni neoslnil, letos na Gamescomu dokázal zaujmout.

Hráč se ujme role Inquisitora a ve zkonfiskované lodi bude cestovat skrze systémy, kde už na něj na jednotlivých planetách čekají mise proti hříšníkům. Jeho mobilní základna nabídne nejen slušný arzenál, nechybí zde ani možnost si výstroj rovnou vyrobit. Mise i jejich prostředí budou generované náhodně a pravidelně je budou zpestřovat sezóny, které do hry přidají nové konflikty v systémech, mise i nepřátele.

Ve hře se dočkáte tří hratelných tříd, které nepřekvapivě sledují své fantasy alternativy. Oplátovaný Crusader, obratný Assassin i mocný Psycher se mohou chlubit třemi odlišnými specializacemi – na poli diablovek nic nového, alespoň si hráči tedy mohou přizpůsobit postavu dle vlastního gusta. Změny přijdou až se aktivními skilly – ty vývojáři vyřešili skrze arzenál. Zatímco zbraně odemknou postavě základní schopnosti, zbroje přidají jednu ultimátní.

Pokud si vyberete postavu, která si bude více rozumět se zbraněmi na dálku, připravte se na systém krytí, který funguje pro vás i vaše nepřátele. Rozhodně to nekončí schováváním se za sloupem, hlavní geroj se umí přikrčit i za barikádu. Jak ale dodali chlapci z Neocore Games na své prezentaci, nemalá část prostředí půjde zničit, tudíž ani hromada suti vám nemusí posloužit jako věčná skrýš.

Pokud vás Diablo 3 už omrzelo, ale chtěli byste si zahrát podobnou izometrickou rubačku ve světě Warhammer 40K, na Steamu je nyní Martyr v předběžném přístupu za pouhých (heh heh) 44,99 euro. Plná verze by měla vyjít někdo ke konci roku.

Čtěte také: GC17: Nový South Park opět nešetří drsným černým humorem. A je to dobře

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=ptj2FiZ8ufs” /]

Source :
Vlastní
X
X