Domů » Články » Herní novinky » Gears 5: Nový multiplayer mód Escalation přinese do hry více zábavy a napětí

Gears 5: Nový multiplayer mód Escalation přinese do hry více zábavy a napětí

Pokud vás nikdy nezaujala klasická nabídka módů pro více hráčů, čtěte pozorně. Do hry Gears 5 bude totiž brzy přidán nový mód pro více hráčů, který přidá značnou dávku napětí, taktiky a zábavy.

Jedná se o mód s názvem Escalation, který je založen na systém jednotlivých kol. V každém z nich je vaším úkolem nasbírat jako první určitý počet bodů, které jsou generovány zabíráním a udržováním určitých míst na mapě. To vše je však ztíženo limitovaným počtem životů každého z hráčů. Pokud jsou všechny tři body zabrané jedním týmem, stává se pro něj automaticky kolo vítězným. Totéž nastává, když jsou všichni z členů nepřátelského týmu po smrti. Každým dalším kolem se časový limit mezi jednotlivými respawny ztenčuje a otevírají se nové možnosti úpravy zbraní a jejich umisťování na mapu. Taktéž můžete na několik následujících kol zrušit nepřátelskou pozici pro zbraň. Hra se tak stává každým kolem rychlejší a intenzivnější.

Celý tento nový mód by mohl vnést do hry nové světlo a přilákat spoustu čerstvých příznivců. Pokud máte zájem, můžete si vyzkoušet multiplayer test, který proběhne 19. července. Abyste se do něj však dostali, musíte být předplatiteli služby Xbox Game Pass Ultimate či Xbox Game Pass pro PC nebo si předobjednat hru na Windows Store.

Source :

PCGamer

X