Domů » Články » Gears 5 představuje nové postavy do online režimu

Gears 5 představuje nové postavy do online režimu(2 minuty čtení)

Už je to pár týdnů, co vyšlo další pokračování Gears of War s prostým názvem Gears 5. Vývojáři však nelení a do hry přidávají nový obsah.

Tvůrci mají v plánu hru zásobovat pravidelně v první fázi nazvané Operation 1. Ta přináší dohromady šest nových postav, mezi kterými nechybí charaktery z filmu Terminator: Dark Fate.

Jmenovitě přibudou COG Gear, DeeBee, Warden, General RAAM. Z Terminátora pak postava Grace a REV-9. Každou postavu lze získat postupným hraním, nebo koupit za 500 železa. Dle propočtů by vám mělo otevření jedné postavy zabrat přibližně 10 hodin. Samozřejmě je potřeba plnit různé úkoly. Zatímco ve Versus módu vám postavy slouží pouze jako skiny, v ostatních mají každá své schopnosti.

K získání COG Gear potřebujete 200 asistencí za COG tým v Horde, Escape, nebo Versus módu. Když se vám povede 100 Reject killů v Horde či Escape, vysloužíte si postavu DeeBee. Wardena si zase vysloužíte za zabití deseti Wardenů, opět v Horde nebo Escape. A konečně je tu Gereal RAAM, pro kterého musíte zabít 30 COG postav za Swarma. Postavy z filmu Terminátor si musíte koupit a nelze získat jiným způsobem.

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X