Gears 5 přinese každé tři měsíce novou operaci, a to zcela zdarma(1 minuta čtení)

V Gears 5 se můžeme těšit na čtvrtletní aktualizace. Takzvané operace přinesou vždy zbrusu nový obsah jako nové mapy, modifikace předmětů či charaktery. Pro vlastníky hry bude nový obsah zcela zdarma.

Operace v Gears 5 budou fungovat na podobném principu jako operace v Rainbow Six: Siege. Jednou za tři měsíce přijde větší update, který přinese nový obsah do hry. Přidávány nebudou pouze nové mapy, předměty nebo postavy, ale v průběhu operace se budeme také moci těšit na nové výzvy a prostředí pro herní módy horde a escape. Za hraní budeme dostávat supply points, které následně budeme moci utratit za exkluzivní předměty. Během trvání operace bude také možné hrát v hodnoceném žebříčku a každá operace tak přinese novou soutěžní sezónu. Na hru se můžeme těšit již příští týden, a to 10. září.

Source :

PCGamer

Láďa Havrland
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na