Domů » Články » Generace Sword & Shield dorazila i do Pokémon Online Trading Card Game

Generace Sword & Shield dorazila i do Pokémon Online Trading Card Game(1 minuta čtení)

Již osmá generace kapesních monster dorazila po vydání na Nintendo Switch i do světa karetních her. Sword & Shiled je spuštěn nejen ve virtuálním světě Pokémon online Trading Card Game, ale také v prodeji jako klasické kartičky do této sběratelské hry.

Pokémon Sword & Shiled dorazil na Nintendo Switch již minulým rokem. Osmá generace nepřináší pouze nové Pokémony, které budou sloužit svým pánům věrně jako dávní samurajové, ale také zbrusu nový kontinent. Nový světadíl Galar je značně inspirován stylem Britských ostrovů, což se projevuje například na vzezření některých Pokémonů. Někteří mají svou Galarian verzi a například Galarian Farfetch’d má dokonce novou, píkou vyzbrojenou druhou fázi jménem Sirfetch’d. Nová generace Pokémonů je nyní dostupná nejen na konzolové hře, ale i v ramci oblíbené Pokémon Trading Card Game. Celosvětový release zahájil prodeje hmotných booster packů a theme decků, přičemž karty můžeme skrze tyto produkty získávat i v digitální verzi Pokémon Trading Card Game Online na oficiálních stránkách nebo na Google Play či App Store

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X