Obrovští mechové v alternativním Švédsku? Generation Zero od tvůrců Just Cause může překvapit(2 minuty čtení)

Tak trochu jiné postapo

Avalanche Studios si rozhodně nemohou stěžovat na nedostatek práce. Kromě spolupráce na RAGE 2 oznámili švédští vývojáři na letošní E3 i čtvrté Just Cause. A aby toho nebylo málo, chystají ještě jeden titul. Generation Zero je kooperativní open-world střílečka, zasazená do alternativních 80. let ve Švédsku. Domovskou zemi vývojářů ovládly stroje.

Hlavní týmy Avalanche Studios mají práce až nad hlavu, a proto nepřekvapí, že Generation Zero je takovým tím projektem, který kutí pár nerdů ve sklepní kanceláři. No dobře, rozhodně to neznamená, že by šlo o malý titul, zajímavé ovšem je, že hra vyjde bez záštity velkého vydavatele, nýbrž na samotné triko vývojářů.

Generation Zero si zahrajete až se třemi kamarády, nutně je ale nepotřebujete a bez obav se můžete těšit na singleplayer. Zatopit by vám měli nejen mechové, kteří z nějakého důvodu obsadili alternativní Švédské z 80. let, ale také jejich umělá inteligence a 24hodinový denní cyklus s nepředvídatelným počasím.

Vojenské experty by mohla potěšit propracovaná balistika zbraní a možnost zanechat na mechanických protivnících poškození do dalších střetů. Postapo atmosféru dotváří realistická grafika (hra běží na novém APEX enginu, pohánějícím jak RAGE 2, tak Just Cause 4) a synťákový soundtrack. Pokud si udrží kvalitu jako v traileru, máme se alespoň po hudební stránce na co těšit.

Generation Zero vyjde někdy v průběhu příštího roku, už nyní ale vytanuly na povrch předběžné hardwarové požadavky, které si můžete prohlédnout níže společně s oznamovacím trailerem. Další novinky z letošní E3 najdete na naší speciální stránce.

Čtěte také: SOUHRN – Sbohem, zimo. Do Washingtonu zasazený The Division 2 se chce poučit z chyb předchůdce

Source :

Polygon

Ondřej Pešek
Maloměstský geek, hráč a britpoper. Studuje na gymnáziu, moc se ale nepřetrhne. Místo toho raději dělá to, co geekové a hráči běžně dělávají, a následně o tom píše veřejně na internetu.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na