Domů » Články » Výbava na LANky? Genesis představuje klávesnici Thor 300 TKL

Výbava na LANky? Genesis představuje klávesnici Thor 300 TKL

Bez numerických kláves, nastavitelným podsvícením

Genesis představuje klávesnici Thor 300 TKL. Svými rozměry a funkcemi nabízí vše těm hráčům, kteří si svoji výbavu berou s sebou na turnaje či k přátelům. Nad rámec mobility se může chlubit i nastavitelným podsvícením a úchyty pro kabeláž.

TKL v označení klávesnice je zkratka pro Tenkeyless Mechanical Keyboard, což znamená, že je bez numerické části. Díky tomu je klávesnice menší a snadno přenosná. Odolné hliníkové pouzdro pak klávesnici na cestách bezpečně chrání.

Klávesnice Thor 300 TKL používá spínače Outemu a umožňuje hráčům volit mezi dvěma oblíbenými herními variantami spínačů: modrým a červeným. Každý model je také vybaven vlastním podsvícením: zeleným pro modré spínače a bílým pro spínače červené.

Dalším herním prvkem klávesnice je podsvícení nabízející až 20 režimů. Osm z nich je určeno pro oblíbené herní žánry, jako jsou například FPS nebo MOBA. Navíc si může uživatel naprogramovat další dva režimy zcela podle sebe.

Turnajový kousek se může pochlubit i funkcí N-Key rollover, která zajišťuje, že počítač okamžitě zaznamená signál ze všech kláves i v případě, že jsou stisknuty současně. Pro zvýšení mobility je klávesnice vybavena celou řadou multimediálních kláves a praktickými úchyty pro uložení kabeláže. Gumové protiskluzové prvky zajišťují pevné usazení klávesnice na pracovní ploše. Klávesnice by měla být již k dostání za doporučenou cenu 1190 Kč.

Čtěte také: Retro vlna pokračuje. Nintendo oznámilo konzoli Mini SNES

Source :
Tisková zpráva, komerční sdělení

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X