Domů » Články » Herní novinky » Už vám chybí Geralt? Brzy se vrátí jako hratelná postava pro Soulcalibur 6

Už vám chybí Geralt? Brzy se vrátí jako hratelná postava pro Soulcalibur 6

Fackování na Kaer Morhen!
Geralt Soulcalibur 6

Není tomu tak dávno, co Zaklínač 3 a jeho DLC vévodili nejednomu předávání herních cen. Geralt je prostě sympaťák a byla by škoda, kdybychom ho v nějaké další hře už neviděli. CD Projekt RED s námi souhlasí a my se díky tomu dočkáme příjemného překvapení ve hře Soulcalibur 6.

Bojovka od japonského studia Project Soul by se na PC, PS4 a Xbox One měla dostat v průběhu tohoto roku. Kromě tuctů originálních postav se ale dočkáme i našeho oblíbeného zabijáka příšer. Vývojáři naštěstí neponechali nic náhodě a Geralt z Rivie tak bude bojovat v plné polní.

Ve hře bude mít své ikonické brnění z třetího dílu i dva meče. Jestli bude používat stříbrný výhradně na monstra, bohužel vývojáři nepotvrdili. Zároveň se dočkáme arény v Kaer Morhen a Geraltovou skladbou bude Hunt or Be Hunted. A nebojte, budeme moci bojovat i se zaklínačskými znameními.

Pro sérii Soulcalibur rozhodně není participace postav z ostatních her nic nového. Již dříve si Project Soul vypůjčil Kratose, Ezia Auditore nebo Darth Vadera. Rádi vidíme, že přátelské vztahy mezi vývojáři fungují i nadále.

Čtěte také: Předělaný systém postupu, okleštěné lootboxy. Star Wars: Battlefront 2 se konečně dočká změn

[arve url=”https://youtu.be/a-IgsDoIUuM” /]

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X