Domů » Články » Herní novinky » Herní veletrhy » E3 » E3 2019 » Ghost Recon Breakpoint: Nové informace z E3, na párty se připojí i Terminátor

Ghost Recon Breakpoint: Nové informace z E3, na párty se připojí i Terminátor

O připravované taktické střílečce Ghost Recon Breakpoint z dílen Ubisoftu už nějakou dobu víme. Jaké nové informace nám byly během jejich E3 konference odhaleny? Pojďme si shrnout, co jsme se dozvěděli.

Největší změnou oproti předešlému dílu, Ghost Recon Wildlands, je odlišné zasazení hry. S hlavním hrdinou Nomádem se tentokrát z Bolívie přesuneme do Pacifiku na fiktivní ostrov Auroa. Od začátku také víme, s jakým záporákem budeme mít tu čest. Stát proti nám bude Cole D. Walker, bývalý vůdce Ghosts, ztvárněný hercem Jonem Bernthalem a jeho smečka „Wolves”. Jon Bernthal se ve hře poprvé představil už v DLC pro Ghost Recon Wildlands s názvem Operation Oracle (kde byl ještě na naší straně) a mohli jsme ho vidět i v traileru, který hru představil 9. 5. 2019.

Herec známý např. ze seriálů The Walking Dead nebo The Punisher se objevil na stagi i při letošní Ubisoft E3 konferenci spolu se svým psím společníkem pojmenovaným „Bam Bam” a představil nám blíže svoji roli ve hře. Dočkali jsme se také několika nových trailerů.

Když tvůrci hru původně oznámili, tvrdili, že v single-playeru vám společnost již nebudou dělat umělou inteligencí řízení parťáci. Toto rozhodnutí se setkalo s jistou vlnou nevole, a tak nám na E3 bylo oznámeno, že s AI řízenými parťáky opět můžeme počítat. Ve hře budou nově hrát značnou roli také survival prvky. Rozdílná zranění vás budou specificky omezovat například v rychlosti pohybu či schopnosti míření, nicméně hra vás nebude přímo nutit se všemi těmito elementy hry zabývat. Pokud se to pro ale rozhodnete, odmění vás za to. V plánu je také multiplayerový 4v4 mód, ve kterém budete moci změřit své síly proti ostatním jednotkám.

Během představení hry na E3 jsme se také dočkali překvapení v podobě kratičkého teaseru se samotným Terminátorem. Žádné další detaily ohledně toho jakou roli ve hře sehraje a kdy se zde objeví zatím nemáme. Pro Ghost Recon sérii ale není takový bizarní úkaz zas až tak neobvyklý, v minulosti jsme se v Ghost Recon Wildlands setkali například s Predátorem.

Vydání Ghost Recon Breakpoint je naplánováno na 4. října 2019. Potvrzenými platformami jsou Windows PC, Xbox One a PS4. Ubisoft slibuje, stejně jako pro své ostatní online tituly, roky vývojářské podpory v podobě nových misí, vybavení a speciálních eventů ve hře. Vyzkoušet si tuto novinku s předstihem budete moci v betě, která vyjde 5. září 2019 a přihlásit se do ní můžete zde.

X