Domů » Články » Něco na víkendové hraní? Stahujte Ghost Recon: Wildlands s novým PvP režimem

Něco na víkendové hraní? Stahujte Ghost Recon: Wildlands s novým PvP režimem

Pokud byste neměli tento víkend do koho střílet...

Před nákupem je dobré si vaši vybranou hru pořádně prubnout, zda vůbec stojí za kus vaší výplaty. A u Ubisoftu to platí dvojnásob. K tomu vám pomůže například aktuální free weekend, při němž si můžete vyzkoušet Ghost Recon: Wildlands i s jeho novým PVP režimem.

Už od 10. října si můžou majitelé hry užívat čerstvě vydaný PVP režim zvaný Ghost War, v němž se postaví proti sobě dva čtyřčlenné týmy hráčů. Cílem je, jak jinak, zlikvidovat své protivníky. Hra nabízí až 12 různých tříd, což dává dostatek prostoru pro taktizování a hledání té nejlepší synergie.

Pokud základní hru nevlastníte, můžete si ji nyní bezplatně vyzkoušet. Do 15. října je nejnovější Ghost Recon na všech jeho platformách zadarmo. Pakliže se vám zalíbí, můžete si ji ihned pořídit s padesátiprocentní slevou. Ještě dodáme, že pokud vám nevoní multiplayerové hrátky, nic vám nebrání v tom se zabořit do singleplayerové kampaně – k dispozici je kompletní Ghost Recon: Wildlands,

Veškeré uložené pozice se z free verze přenáší do té plné, takže se nemusíte bát, že byste přišli o svůj víkendový postup. PCčkaři nechť zamíří přímo na uPlay, konzolisté pak na jejich integrované e-shopy. 

Čtěte také: Prime Arena kombinuje hratelnost Doty 2 a PUBG. Rozdáváme klíče do alfy

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=AjJPKDUave8″ /]

Source :

VG247

X