Domů » Články » Giancarlo Fisichella se spojil s World of Tanks Blitz

Giancarlo Fisichella se spojil s World of Tanks Blitz

Do populární mobilní hry nyní přichází několik nových italských tanků v podobě celého vývojového stromu, který obsahuje 5 hight-tier italských středních tanků. Současně s tímto rozsáhlým rozšířením hra získává ještě jednu výraznou posilu. Ambasadorem hry se stává Giancarlo Fisichella.

„Jsem fanoušek závodů a všeho adrenalinového. Tato vozidla přinášejí do hry italskou jízdu. Moje první volba byla Progetto s autoreloaderem; kombinuje totiž sílu a praktičnost, historii a moderní technologii, což je skvělé, “ uvádí Fisichella. „Hru jsem znal ještě dříve, než jsem začal s World of Tanks Blitz spolupracovat. Je to hra o myšlení, strategii a výběru správné taktiky. Stejně jako závodění to nikdy není snadné – je mnohem víc, než jen zaměřit a vystřelit na nepřátelská vozidla.“

Nové tanky navíc do hry přinášejí zajímavou novinku tzv. autoloader. S touto novou mají hráči dvě možnosti, jak si hru vychutnat. Buď se mohou do bitvy vrhnout jako Rambo do nepřátel sypat plné dávky olova bez nutnosti hledat krytí, nebo budou bojištěm postupovat pomalu, náboje si schovávat až pro tu správnou chvilku a hledat úkryty.

Přidané italské tanky:
P.43 bis, Tier VI střední tank
P.43 ter, Tier VII střední tank
P.44 Pantera, Tier VIII střední tank s funkcí autoloader
Prototipo Standard B, Tier IX střední tank s funkcí autoloader
Progetto M40 mod. 65, Tier X střední tank s funkcí autoloader

Deset nových tanků od úrovně 1 až 10 bude přidáno k evropskému stromu a hráči zde najdou vozidla z Polska, Švédska a Finska.

“Existuje mnoho zemí, které v průběhu let pomohly vylepšit obrněná vozidla, ale ne všechny mají dost na to, aby se objevily na technologickém stromě,” uvádí Andrey Ryabovol, produktový ředitel, World of Tanks Blitz. “Proto jsme vytvořili evropský strom. Hráči tak mohou poznat mnoho lokálních tanků. Je také ctí, že světově proslulý Giancarlo Fisichella zaujal pozici velvyslance značky spolu s příchodem italských tanků do hry, “ dodává Ryabolov.

Source :
Tisková zpráva
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X