Domů » Články » Give-away #1: Získejte klíč na legendárního Pokémona Arceuse!

Give-away #1: Získejte klíč na legendárního Pokémona Arceuse!

Čekáte na Pokémon Sun a Moon? Doplňte si nejdříve sbírku v předešlých hrách!

Tak jo, trenéři,

zatímco se nejnovější díly Pokémon Sun a Moon pomalu blíží, do listopadu je ještě daleko. Ideální čas si doplnit sbírku roztodivných potvůrek a kompletovat Pokédex, ne? V následujících dnech budeme rozdávat klíče, které vám ve hře odemknou velice vzácné kousky – legendární Pokémony Arceuse, Shiny Xernease i Shiny Yveltala!

Dnech začneme Arceusem (nebo Arceem? Češtináři?). O něm se traduje, že stvořil celý svět i ostatní potvůrky a vlastně se jedná o boha. Poprvé se objevil ve hrách Pokémon Pearl & Diamond pro Nintendo DS, což už je pár let zpátky. A nyní může být tento pokémoní stvořitel váš – pokud teda budete dostatečně rychlí a zobnete si vlastní unikátní z generátoru níže.

arceus


Svého Pokémona odemknete pouze ve hrách Omega Ruby/Alpha Sapphire či X/Y pro konzoli Nintendo 3DS. Stačí si zapnout daný titul a po úvodní obrazovce kliknout na položku Mystery Gift (tedy ještě předtím, než se dostanete do hry). Následně vyberte položku Receive Gift a po připojení k internetu zvolte Get with Code. Následně nezbývá nic jiného než si dát pozor na překlepy, přijmout Pokémona a ve hře ho vyzvednout od modré kurýrky v jakémkoliv Pokécentru.

Kódů máme omezené množství, takže kdo dřív přijde, ten dřív leze do Pokécentra pro svou odměnu. Upozorňujeme, že legendárního Pokémona skrze kód jde do každé hry získat pouze jednou, na množírny vzácných kusů tedy zapomeňte.

Jakmile bude Arceus pryč, odstartujeme další give-away. Za kódy děkujeme společnosti Conquest Entertainment!

Source :
Vlastní
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X