Domů » Články » Give-away #2: Získejte klíč na legendárního Pokémona Xernease!

Give-away #2: Získejte klíč na legendárního Pokémona Xernease!

Rozjíždíme druhé kolo rozdávaček! Tentokrát tu máme opravdovou raritu

Tak jo, trenéři,

zatímco se nejnovější díly Pokémon Sun a Moon pomalu blíží, do listopadu je ještě daleko. Ideální čas si doplnit sbírku roztodivných potvůrek a kompletovat Pokédex, ne? V následujících dnech budeme rozdávat klíče, které vám ve hře odemknou velice vzácné kousky – legendární Pokémony Arceuse, Shiny Xernease i Shiny Yveltala!

Xerneas se stal ústředním motivem Pokémon X a jde o vůbec první legendárku vílího typu. Ve svých rozích v barvách duhy uchovává životní esenci a údajně ji na konci svého životního cyklu vypustí do okolí. Následně se přemění ve strom a prospí dalších 1000 let, než znovu zvolí svou pravou formu. Že už ho máte ze hry? To sice možná ano, ale co jeho shiny verzi? Takovou raritku jen tak nikde nenajdete!

xerneas


Svého Pokémona odemknete pouze ve hrách Omega Ruby/Alpha Sapphire či X/Y pro konzoli Nintendo 3DS. Stačí si zapnout daný titul a po úvodní obrazovce kliknout na položku Mystery Gift (tedy ještě předtím, než se dostanete do hry). Následně vyberte položku Receive Gift a po připojení k internetu zvolte Get with Code. Následně nezbývá nic jiného než si dát pozor na překlepy, přijmout Pokémona a ve hře ho vyzvednout od modré kurýrky v jakémkoliv Pokécentru.

Kódů máme omezené množství, takže kdo dřív přijde, ten dřív leze do Pokécentra pro svou odměnu. Upozorňujeme, že konkrétního legendárního Pokémona lze získat skrze kód pouze jednou, na množírny vzácných kusů tedy zapomeňte.

Jakmile bude Shiny Xerneas pryč (včerejší Arceus zmizel podezřele rychle), odstartujeme další give-away. Za kódy děkujeme společnosti Conquest Entertainment!

Source :
Vlastní
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X