Domů » Články » Glum v nové hře The Lord of the Rings: Gollum nebude vypadat tak, jak jej známe z filmů

Glum v nové hře The Lord of the Rings: Gollum nebude vypadat tak, jak jej známe z filmů

Pokud jste fanoušky Pána prstenů, určitě vám neunikla zpráva z minulého března, kdy byla ohlášena nová hra The Lord of the Rings: Gollum. Jak již název napovídá, hrát se bude za tajemného Gluma, který ze všeho nejvíc touží po prstenu.

Magazín Edge ve svém posledním čísle přinesl nové informace, konkrétně se o hře rozpovídal producent hry Kai Fiebig. „Nechceme zklamat fanoušky, kteří viděli jen filmy, ale náš Glum určitě nebude vypadat jako Andy Serkis. Začneme s lidskou podobou, která postupně přejde v přeměnu na Gluma. Budete moci vidět, že Glum byl normální lidskou bytostí, než ho prsten změnil.

Znamená to tedy, že hra bude vycházet spíše z knih a když víme, jak to vše dopadne, mohlo by jít o zajímavý počin. Fiebig ještě dodává: „Máme takové možnosti vyprávění, které filmy nikdy mít nebudou a je pro nás velice důležité ukázat hráčům různé emoce. Potřebujeme někoho, koho budete téměř milovat, ale na druhou stranu z něj budete mít i strach. A věřte mi, bát se opravdu budete.

The Lord of the Rings: Gollum bude klást důraz na překonávání překážek a určitě se zde najdou i logické úkoly. Glum sám nebude disponovat žádnými kouzly nebo skilly. Hra se soustředí na postavu a její vývoj. Vše to zní velice slibně, doufejme že tomu tak bude i po vydání hry.

Source :
Jan Peroutka
Written by
Geek, vášnivý hráč počítačových a konzolových her. Sběratel starých konzolí, komiksů, VHS kazet a všeho geek haraburdí.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X