God Eater 3: Týmový hack-and-slash dorazí v červenci na Nintendo Switch!(1 minuta čtení)

Pokud jste hráli hry jako Dauntless nebo Monster Hunter, ale už vám přijdou ohrané, proč nezkusit nejnovější díl série God Eater?

Společnost Bandai Namco je velkým fanouškem Switche od Nintenda – portlo na tuto přenosnou konzoli už šestnáct her! Díky tomuto zájmu si můžete v autobuse zahrát tituly jako Katamari Damacy Reroll, Dark Souls: Remastered, My Hero One’s Justice, nebo třeba Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy.

O co v sérii God Eater jde? Jen o jedno – zabíjet polobožská stvoření Oracle Cells, která se objevila na Zemi s cílem pohltit vše živé. Na začátku bylo lidstvo v nesnázích a pomalu vymíralo, jelikož na monstra, která dostala jméno Aragami, nefungovaly konvenční zbraně. Na poslední chvíli však lidé přišli s novými živými zbraněmi jménem God Arcs, jež jsou postaveny z příšer Aragami. Lidem, kteří s těmito zbraněmi zabíjejí takzvané polobohy, se říká God Eaters.

Hra vyjde na Nintendo Switch 12. července.

Svikr
Spadl jsem do videoher už ve školce, od té doby mě nepustily ze sklepa. Miluju hack and slashe, beat 'em up, FPSka, 90’s anime a občas si něco zahraju i na telefonu. K tomu všemu jsem strašně ukecaný sarkastický člověk se suchým humorem.