Domů » Články » Herní novinky » VIDEO: V novém traileru God of War se Kratos ohání magickou sekerou a morduje trolla

VIDEO: V novém traileru God of War se Kratos ohání magickou sekerou a morduje trolla(1 minuta čtení)

Kratosova oblíbená kratochvíle
God of War

Vydání God of War je prakticky za dveřmi a Sony se stejně jako hráči nemůže Kratose dočkat. Pro nás to naštěstí znamená více videí přímo ze hry, nejnovějším kouskem je pět minut oficiálního gameplaye, který nebude jen o lámání páteří a vytahování střev z nepřátelských útrob.

V novém traileru můžeme vidět Kratose jak jinak než v boji s mýtickými bytostmi. Tentokrát se mu pod ruce dostal hodně agresivní troll, který měl tu smůlu a zblízka se seznámil s Kratosovou mýtickou létající sekyrou. A tím vývojáři zdaleka neskončili.

Představili také systém lootu, běžně známý z ostatních adventur nebo RPG. God of War bude posetý truhlami naplněnými užitečnými předměty. Náš oblíbený zabiják bohů díky nim bude moci vylepšovat své zdraví, zbraně a kdoví co ještě.

Vývojáři přislíbili i pár puzzlů, které by v rámci mezí měly na chvilku potrápit mozkové závity. Snad se z Kratose nakonec nestane Lara Croft.

Na závěr nechyběl ani šplh nebo zářná ukázka špatného rodičovství. God of War se zatím rýsuje moc hezky, snad nebudeme 20. dubna zklamaní.

Čtěte také: Kingdom Come slaví Velikonoce novým patchem. Přidává do hry „tradiční českou zbraň“

[arve url=”https://youtu.be/uVKJsVEWdlM” /]

Source :
X
X