Domů » Články » Herní novinky » Máte rádi praktické herní artefakty? Good Loot spouští svůj obchod

Máte rádi praktické herní artefakty? Good Loot spouští svůj obchod

Když loot, tak good

Nebojte, nejde o reklamu na lootboxy, ač to tak z názvu vyzní. Naopak si můžete oddychnout, že už zřejmě nemusíte platit drahé poštovné za licencované herní artefakty ze zahraničních skladů a čekat týdny, než dorazí do naší české kotliny. Český herní vydavatel Cenega Czech oznámil spuštění obchodu s herními doplňky Good Loot, jehož tváří není nikdo jiný než herní veterán Mikoláš Tuček.

Někdejší šéfredaktor Score a aktuální moderátor herního pořadu Re-Play se v propagačních materiálech oblékl do slušivého trička a drží hned několik hrnků s herními a geekovskými motivy. Obchod Good Loot toho ovšem nabízí víc, od peněženek po brašny, trička a mikiny. I katalog značek není vůbec špatný – na stránkách najdete produkty na motivy Falloutu, Assassin’s Creed, Playstation či Star Wars a Marvel.

„Když se ze Cenegy ozvali, že bych měl být tváří nějakého brandu, dost mě to pobavilo. Řekl jsem, že mi to nedává moc smysl a že bych mohl tou tváří spíš děsit! On se ale ozval konkrétně Chalid, se kterým jsem seděl v redakci SCORE nejmíň 5 let (kdo si nepomohl nějakým jeho návodem, ať hodí kamenem), takže jsme si zavzpomínali, jak tenkrát v roce 1999 nebylo skoro žádný merchendise, jak jsme koukali jako na zjevení na reklamy na Alienware v PC Gameru atp., jak vám za cokoliv s herní tématikou na Invexu utrhali ruce…,“ vysvětluje Tuček na svém Facebooku.

„Tak mi přišlo, že je to vlastně super, že si dneska můžou fanoušci koupit vesměs cokoliv ke svý oblíbený sérii, podle trička se poznat v metru a pomrkávat na sebe, ráno si udělat velký kafe do inspirativního mugu. A že teda jo, že to bude aspoň sranda, když už ne velkej byznys,“ dodává.

Vánoce se pomaličku blíží, tak aspoň budete mít nějakou inspiraci na dárky. Více informací o obchodu i produktech najdete na stránkách Good Loot.

Source :

Tisková zpráva, komerční sdělení

X