Domů » Články » Good Loot představuje novou kolekci puzzle

Good Loot představuje novou kolekci puzzle

Každá sada obsahuje puzzle o rozměru 68×48 cm, plakát ve velikosti puzzle, bavlněný stahovatený pytel s potiskem pro uložení dílků a kvalitní krabičku, ve které je vše pečlivě zabaleno.

Tisíc perfektně do sebe zapadajících dílků puzzle, které jsou vysoce kvalitní a díky tomu odolají ohýbání. Těšit se můžete ze sytých barev, které jsou vylepšeny efektem plátna, aby celkový obraz tolik neodrážel světlo.

Na jakou tématiku se můžete těšit?

Cyberpunk 2077: Metro
Žádná metropole se neobejde bez rozsáhlé podzemní sítě, zejména futuristické Night City. Nastupte do auta a vydejte se přes toto jedinečné město, které je jedním z hrdinů Cyberpunk 2077. Pro předobjednávku klikněte zde.

DOOM Ethernal Mykir
Pekelná hlubina je skutečným hřištěm pro Doom Slayera a vaši skládací puzzle-zručnost. Dokážete se postavit této ohnivé výzvě? Pro předobjednávku klikněte zde.

Witcher Griffin Fight
Sledujte střet Geralta z Rivie s bestií z Bělosadu. Slavný duel s griffinem je jednou z prvních důležitých výzev, kterým Zaklínač čelí ve třetí části hry. Znáte výsledek této úchvatné potyčky? Pro předobjednávku klikněte zde.

A to není zdaleka vše! Koukněte na Gamlery.cz, kde najdete další motivy a široký výběr dalšího merche!

Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X