Domů » Články » Herní novinky » Mod přidává první dvě Gothic hry do Skyrimu. I s nadabovanými questy

Mod přidává první dvě Gothic hry do Skyrimu. I s nadabovanými questy

Přesnou konverzi ale nečekejte

Série Gothic od německého studia Piranha Bytes se příjemně zapsala do paměti nejednoho hráče. Hry to sice nebyly perfektní, jedinečný svět ale dokázal pohltil nejednoho fandu RPG. Němečtí vývojáři na sérii už nedělají (nedávno vydali nové RPG Elex), přesto má Gothic k zapomnění stále daleko.

Stále totiž existuje oddaná skupina moderů, kteří se nechtějí spokojit s technickým stavem prvních dvou dílů. Tým pod názvem Orpheus Project se proto rozhodl přetvořit Gothic do Skyrimu. Jejich výtvor do Skyrimu přidává 32 nových questů včetně anglického dabingu a lokace z prvních dvou dílů.

Jejich příběh se odehrává během pádu Myrtany, kdy probíhá občanská válka a navíc se do všeho míchají orkové. Ti zajmou hlavního hrdinu a odvezou ho na starý známý ostrov Khorinis. Tvůrci tak chtějí krásně navázat na původní hry a přitom odvyprávět svůj vlastní příběh.

Nejlepší zprávou je, že si Gothic Orpheus můžete stáhnout už nyní. Stačí mít nainstalovaný Skyrim, mod následně sosnete tady. A pokud máte Special Edition, zoufat nemusíte. Tvůrci nezapomněli ani na vás, vylepšenou verzi najdete zde.

Čtěte také: „Hráči by nám neodpustili, kdybychom opustili Zaklínače,“ říká CD Projekt RED

[arve url=”https://youtu.be/OtQuqtOEaxg” /]

Source :
X