Domů » Články » Greymoor: Nová kapitola Elder Scrolls online v prodeji na PC

Greymoor: Nová kapitola Elder Scrolls online v prodeji na PC

Společnost Cenega Czech s.r.o. ve spolupráci se společností Bethesda Softworks oznamuje, že je právě v prodejinová kapitola oceňovaného online RPG od ZeniMax Online Studios – The Elder Scrolls Online: Greymoor pro PC. Nová kapitola Greymoor je k zakoupení prostřednictvím rozšiřující sběratelské edice The Elder Scrolls Online: Greymoor Collector’s Edition Upgrade na PC/Mac. Na PlayStation 4 a Xbox One bude v prodeji od 9. 6. 2020.

Temné srdce Skyrimu tluče z hlubin The Elder Scrolls Online: Greymoor. Vrhněte se na průzkum zmrzlého a hornatého západního Skyrimu, objevujte rozlehlé a nebezpečné podzemní lokace Blackreach a postavte se mocným silám v doposud nejtemnějším příběhu ságy The Elder Scrolls.

Kapitola Greymoor přinese gotický a drsný hlavní příběh i vedlejší úkoly, nové open-world eventy pro skupiny hráčů, nový masivní trial Kyne’s Aegis pro až 12 hráčů, nový herní systém Antiquities (cestujte napříč Tamrielem a objevujte dávno ztracené a vzácné artefakty zpřístupňující mocné vybavení a odměny pro všechny typy hráčů) a mnohem více. S více než 30 hodinami nového hlavního příběhu přináší kapitola Greymoor zcela nový ESO zážitek, který ohromí jak veterány série, tak nové hráče. 

The Elder Scrolls Online: Greymoor Collector’s Edition Upgrade obsahuje:

  • Soška upířího lorda Vampire Lord.
  • Sada čtyř sběratelských mincí.
  • Exkluzivní kovový obal – Steelbook.
  • Mapa západního Skyrimu.
  • Předplatné ESO Plus na měsíc.
  • Digitální obsah: exkluzivní mount, společník, balíček emotes, kostým a memento.*
    *Kompletní seznam digitálních bonusů naleznete na našich stránkách.

Prosím vezměte na vědomí, že edice The Elder Scrolls Online: Greymoor Collector’s Edition Upgrade neobsahuje základní hru The Elder Scrolls Online, která je vyžadována k hraní. Tato edice obsahuje pouze novou kapitolu Greymoor.

Hra The Elder Scrolls Online: Greymoor Collector’s Edition Upgrade je v prodeji od 26. 5. na PC/Mac a od 9. 6. 2020 na PlayStation 4 a Xbox One. 

Source :
Tisková zpráva
Redakce SkillZone
Written by
Jsme banda naprosto rozdílných lidí, kteří se skvěle doplňují a jdou jedním směrem, za stejným cílem. Psaní nás prostě baví a jsme rádi, že vám prostřednictvím tohoto webu můžeme něco předat.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X