NABÍDKA PRÁCE: České studio Grip Digital hledá programátory do týmu

Céčka, já sbírám céčka...

Herní byznys se v posledních letech bobtná jako nikdy předtím a ani Česká republika není výjimkou. Rozrůstající se trh pochopitelně znamená i více pracovních příležitostí. Jednu takovou nabízí i pražské studio Grip Digital, které hledá programátory téměř všeho druhu.

Hlavním požadavkem je znalost jazyků C++ nebo C#, avšak pokud máte rozsáhlejší vědomosti, je to jedině dobře. Bonusem je i znalost Unity3D a Unreal enginu, na škodu nepřijdou ani zkušenosti s databázemi. Angličtina je pochopitelně nezbytná, jedná se o mezinárodní prostředí.

Grip Digital na oplátku nabízí práci na různých projektech pro PC i konzole a spolupráci se společnostmi jako Microsoft nebo Sony. Pracovní dobu lze také dohodnout dle libosti, v kanceláři není třeba strávit celý týden. Nám smrtelníkům s jedním monitorem zní lákavě také krásně vybavený pracovní prostor klidně i s pěti monitory.

Nabídka není nutně jen pro ostřílené programátory, Grip Digital do svého týmu rádi přivítají i absolventy. Pokud vás tedy láká na herních titulech pro nejrůznější platformy včetně VR, můžete zkusit své štěstí přímo pod inzerátem.

Čtěte také: Total War: Arena chystá otevřenou betu. Do hry přidá i KartágoGrip Digital

 

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.