Domů » Články » GTA IV dostalo nový patch. Po šesti letech od poslední aktualizace

GTA IV dostalo nový patch. Po šesti letech od poslední aktualizace

Rockstar nás svými kroky nepřestane nikdy udivovat

Je tomu už osm let, co Rockstar přišel v té době s průlomovým titulem Grand Theft Auto IV, a až nyní, šest let od poslední opravné aktualizace, přichází s novým patchem. Někomu by se mohlo zdát, že jde po příchodu GTA V už o vcelku zbytečný krok, vývojáři na to mají pravděpodobně jiný názor. I po tolika letech se snaží o lepší optimalizaci. 

Aktualizace přináší opravy zásadních chyb, které brání hráčům v pohodlném hraní, ale nezapomíná ani na ty menší. Patch se zaměřuje především na nepříjemné pády hry, které způsobují nové grafické karty s více než 2 GB VRAM. Vývojáři však nezapomněli ani na optimalizaci hry na nových operačních systémech. Odteď si můžeme znovu prožít staré dobré časy v Liberty City i na zařízeních s Windows 8, 8.1 či 10 bez kompromisů.

Patch je dostupný pouze pro PC verze a o jeho vydání na konzolích zatím nepadla ani zmínka. Pokud tedy tento titul vlastníte, ale doposud jste si nemohli zahrát kvůli špatné optimalizaci, po stažení opravné aktualizace by mohlo dojít ke zlepšení. Připomínáme, že PC verze měla problémy s optimalizací již po vydání. Z nějakého důvodu autoři neodstranili služby spojené s otřesným (a dlouho mrtvým) Games for Windows Live, který i po letech stále tropí problémy na některých strojích.

Když se vám titul nepodaří rozběhnout, můžete si alespoň navodit nostalgické vzpomínky na Liberty City jedním z prvních trailerů níže. Nic lepšího nemáme.

Čtěte také: Mod Project Reality pro Battlefield 2 se dočkal války o Falklandy

Source :

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X