Domů » Články » Herní novinky » Gundam Battle: Gunpla Warfare: Sestavte si vlastní Gundam a změřte síly s ostatními

Gundam Battle: Gunpla Warfare: Sestavte si vlastní Gundam a změřte síly s ostatními

Máte zálibu v modelování a bitevních robotech, ale Tau z Warhammer 40k s masivní armádou jsou na váš vkus přespříliš práce? To jste určitě slyšeli o modelu Gundam, nebo ho dokonce vlastníte.

Obří roboti řízení lidskou posádkou ve stylu Power Rangers přesunuli své pole působnosti i do virtuálního světa. Světový výrobce Gundam modelů, Gunpla, vytvořil vlastní hru na telefony s názvem Gundam Battle: Gunpla Warfare. Ve hře můžeme sestavovat a konfigurovat vlastní roboty podle svých představ. Samozřejmě, ne každý je hračička a proto si robota můžeme nakonfigurovat i automaticky, například podle nejsilnějších statistik. Zábava v Gunpla Warfare nespočívá pouze v konfiguraci ale také v soubojích, kdy můžeme změřit síly mezi sebou a hra zároveň nabízí příběhový mód.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X