Domů » Články » Herní novinky » GC17: Trochu jiná Mafia. Masakrujte nacisty i zombíky v Guns, Gore & Cannoli 2

GC17: Trochu jiná Mafia. Masakrujte nacisty i zombíky v Guns, Gore & Cannoli 2

Metalslugovská akce zamíří i na Nintendo Switch

Gangsteři a americká prohibice ve 20. letech minulého století jdou přirozeně k sobě. Zombíci a nacisté už tolik ne, o to zajímavější situaci ovšem dokázali vykouzlit v gamescomovém demu 2D střílečky Guns, Gore & Cannoli 2. Co všechno nám předvedli vývojáři z Crazy Monkey Studios?

Guns, Gore & Cannoli 2 navazuje na první díl z roku 2015. Ten se odehrával ve fiktivním městě Thugtown, přibližně v roce 1925. Prohibice v USA byla na svém vrcholu a pašování zakázaného alkoholu skvělým byznysem. Jednoho dne se ovšem dostala do města i zombie nákaza a pohroma byla na světě.

V druhém díle se ocitneme zpět v kůži Vinnieho Cannoli, abychom znovu vyřešili starý problém s nemrtvým masem. Aby toho nebylo málo, stopy zavedou mafiány až do druhoválečné Evropy roku 1944, kde chtějí nacisté využít zombíky ve svůj prospěch a zvrátit tak průběh války.

[arve url=”https://www.youtube.com/watch?v=aoXyO38tR5A” /]


Už od pohledu se jedná o velice akční platformovku, připomínající třeba chaotický Metal Slug, s pěknou, ručně kreslenou grafikou, která rozhodně neurazí. Zombíky a nepřátelské vojáky můžete likvidovat rozmanitým arzenálem zbraní, kde kromě klasického gangsterského thompsonu naleznete také colty, brokovnice, raketomety, ale i třeba ničivý plamenomet.

Proti svým nepřátelům můžete využít i herní prostředí – sestřelená klimatizace nebo visící sudy se s radostí svalí na kohokoliv, kdo jim bude stát v cestě, pakliže správně načasujete své akce. Stejně tak ale může jít herní svět nemilosrdně proti vám, jelikož i nepřátelé na vás mohou seslat padající suť, pokud si nedáte pozor.

Nevyzpytatelnost prostředí doprovází i jejich rozmanitost. V ukázce jsme zahlédli infikovaná města, mrtvolami (i nemrtvými) posetá bojiště i klaustrofobní prostory německé ponorky. Ani o různorodost nebude nouze – cestou potkáte několik variací jak na zombíky, tak vojáky Třetí říše, přičemž každý z nich bude mít v rukávu nějakou tu specialitu. Samozřejmě dojde i na bossfighty.

Celou tuhle krvavou akci si můžete užít buď sami, nebo v lokální či online kooperaci až pro čtyři hráče. Hra by měla vyjít na začátku příštího roku na PC, PS4, XONE i Nintendo Switch, kde se dočká premiéry také první díl Guns, Gore & Cannoli. Konkrétní datum vydání je stále záhadou.

Čtěte také: GC17: Orejte i na cestách. Farming Simulator míří na Nintendo Switch

Source :
Vlastní
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X