Domů » Články » Herní novinky » Gwent se již brzy změní k nepoznání. Plná verze vyjde na podzim

Gwent se již brzy změní k nepoznání. Plná verze vyjde na podzim

A kampaň přijde nedlouho poté!
Gwent

Původně vedlejší aktivita zaklínače Geralta, nyní samostatná hra. První uzavřená beta karetní hříčky Gwent se k nám dostala už v roce 2016 a vloni se otevřela všem karbaníkům. Přesto vývojáři z CD Projekt Red nestihli původní datum vydání plné verze.

Naštěstí jsou polští vývojáři otevření a své zdržení vysvětlili. „Zatímco jsme bojovali s denní realitou plnou pravidelných updatů a obsahových přídavků, ztratili jsme původní vizi, která dělala naši hru jedinečnou a zábavnou,“ napsal CEO Marcin Iwiński ve velkém oznámení.

Krátce poté představil plán nazvaný Gwent Homecoming. Odehraje se během následujících šesti měsíců a vyvrcholí vydáním plné verze. Bohužel v sobě nezahrnuje singleplayerovou kampaň Thronebreaker, naštěstí se jí dočkáme nedlouho po vydání Gwentu.

A co mají tedy vývojáři v plánu? Hlavně překopat samotný gameplay, aby se hráči cítili jako na bojišti. Stejnou obměnou si projde i vzhled celé hry, podle vývojářů teď nepůsobí tou správnou zaklínačskou atmosférou. A nakonec přijde i na systém postupu hráčů a jejich řazení podle jejich schopností.

Ještě před dokončením Homecomingu se dočkáme dvou updatů. Jeden přijde před koncem dubna a představí zbývající prémiové karty a skiny pro herní plochu. Druhý přijde v květnu, tentokrát ale půjde jen o úpravy silných i slabých karet a zároveň upraví mechaniku Create. Plného vydání se tak nejspíše dočkáme někdy v říjnu.

Čtěte také: Upíří radovánky se blíží. Vampyr oznamuje datum vydání a chlubí se temným trailerem

Gwent Homecoming

 

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chceš nám nechat komentář k článku? Šup tam s ním!x
()
x
X