Gwent přešel do otevřené bety. Přidejte se!

Kartičky s příběhem!

Zaklínač 3 je v mnoha ohledech téměř dokonalá hra. Každého hráče uchvátil poslední Geraltův příběh jiným způsobem, jednou z nejnávykovějších součástí byla právě originální karetní hra. Gwent se stal tak populárním, že z něj CD Projekt Red nakonec vytvořil samostatný titul.

Kvůli uzavřenému testování si jej ale mohl vyzkoušet jen omezený počet hráčů. Polští vývojáři jsou ale šikovní a od první hratelné verze pořádně pokročili. Díky tomu se přehoupli do otevřené bety a Gwent tak nyní mohou hrát všichni úplně zdarma.

„Veřejná beta je důležitý krok k oficiálnímu vydání,“ řekl spoluzakladatel studia Marcin Iwiński. „Otevřeli jsme brány všem, kteří si chtěli zahrát, ale nedostali se do uzavřeného testu. Zároveň jsme ale představili velmi významné obsahové a hratelnostní změny, jako jsou animované verze karet, startovací balíčky nebo přepracování karet počasí,“ dodal.

Betu lze stáhnout na oficiálních stránkách hry. Na PC je potřeba GOG účet, u Xbox One a PS4 stačí zajít přímo do příslušného online obchodu. A pokud nechcete jít proti ostatním karbaníkům s prázdnou, můžete si zobnout prvního Zaklínače a balíček karet na naší soutěžní stránce.

Čtěte také: Zaklínačské hry snižují prodeje knížek, zlobí se Sapkowski. Autor Metra s ním nesouhlasí

Zdroj:

Tisková zpráva

Patrik Dvořáček
Profesionální prokrastinátor, amatérský hráč Solitaire a poloamatérský pisálek. To vše v jedinečně nešikovném balíčku.