Domů » Články » Gwent přivítá Geralta a nový systém odměn

Gwent přivítá Geralta a nový systém odměn

Nadcházející patch pro karetní hru Gwent přinese rozsáhlý balík novinek. Dočkáme se alternativy k battle passu, nových schopností pro jednotlivé hrdiny a dokonce i nové hratelné postavy. 

Karetní hra ze světa Zaklínače se před týdnem konečně dostala na Android a vývojáři z CD Projekt RED nám zvěstují další nášup. Update s pořadovým číslem 6.1 přinese hned několik novinek. První z nich je nová funkce Journey, která nám nabídne 100 levelů k odemčení skrze herní postup – ano jedná se v podstatě o battle pass. Ovšem oproti klasickému battle passu Journey nabídne systém kontraktů, který umožní dále kustomizovat naše nastřádané odměny. Journey nám odemkne prvky na novou hratelnou postavu, kterou není nikdo jiný než Geralt z Rivie. Zároveň dostane hrdina z každé stávající frakce novou abilitu. Součástí updatu jsou také drobné úpravy a fixy. Gwent najdete na App Store, Google Play, GOG.com a nezapomeňte, že zanedlouho končí podpora pro konzole. 

0 0 vote
Article Rating
Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X