Domů » Články » Gwent: The Witcher Card Game míří na Android a nabírá beta testery

Gwent: The Witcher Card Game míří na Android a nabírá beta testery(1 minuta čtení)

Již za dva týdny čeká oblíbenou karetní hru ze světa Zaklínače spuštění na Android zařízení. Ještě před nástupem ohlásili vývojáři z CD Projekt RED přihlášky k finálnímu beta testování.  

Jak jsme již informovali, celosvětové spuštění hry je naplánované už na 24. března. Několik nadšenců ji bude mít možnost otestovat na svém zařízení ještě s mírným předstihem v rámci beta testování. Pro přihlášení stačí mít založené GOG.com a Google Play účty a přihlásit se na oficiálních stránkách hry zde. Na Google Play je hra dokonce již v režimu předběžné registrace. Účastníci beta testování budou mít dokonce možnost zachovat svůj progres během testování a převést si jej na svůj GOG účet. Nemusíte se tedy bát, že byste znova doháněli cenné herní hodiny a obsah zase od začátku. Na Android mohou zase obráceně přenést svůj progres hráči ze svých iOS a PC zařízení.

0 0 vote
Hodnocení článku
Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X