Domů » Články » Gwent: The Witcher Card Game se blíží na Android zařízení

Gwent: The Witcher Card Game se blíží na Android zařízení(1 minuta čtení)

Fanoušci fantastického světa Zaklínače a zároveň majitelé Androida mohou slavit! Gwent totiž konečně míří i na Android. Podle oficiálního oznámení se podpory pro tento operační systém hra dočká již koncem března.

Gwent: The Witcher Card Game baví mnoho fanoušků Zaklínače a nadšenců do karetních her už nějakou dobu. Vývojáři a vydavatelé hry zároveň, CD Projekt RED, hru již rozvinuli několika datadisky. Prvním podmětem k vyhlížení android verze bylo všudypřítomné oko komunity fóra Reddit, kde uživatel u/daray89 postnul odkaz na Google Play, kde měl být u stránky karetní hry popisek “Pre-register for Android soon”. Popisek sice záhy zmizel, ale pochybnosti rozptýlil oficiální YouTube kanál hry Gwent, který odhalil video trailer, který stanovil vydání pro zařízení s operačním systémem Android na 24. března. Datum vydání hry je tak naplánováno těsně po jejím mistrovství světa. Ačkoliv je toto velmi dobrá zpráva pro hráče na mobilu, připomínáme, že CD Projekt RED ukončí podporu Gwentu na konzole

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] jsme již informovali, celosvětové spuštění hry je naplánované už na 24. března. Několik nadšenců ji […]

X
X