Domů » Články » Half-Life 2 dostal novou kampaň od fanoušků. Zabere až tři hodiny

Half-Life 2 dostal novou kampaň od fanoušků. Zabere až tři hodiny

Half-Life 3 to sice není, ale fanoušky série i tak potěší

I když už největší sláva Half-Life 2 opadla před několika lety, někteří hráči si k titulu vytvořili unikátní vztah a stále se do hry rádi vrací. Jelikož jsou příběhy Gordona Freemana už za ta léta ohrané a nelze od vývojářů očekávat, že by náhle přišli s novým obsahem (nebo pokračováním), museli převzít otěže fanoušci.

Je tomu už více jak devět let, co přišlo vývojářské studio Valve s druhou epizodou Half-Life 2, a fanoušci vydávají nové neoficiální rozšíření. I přesto, že by většina hráčů s velkou radostí přijala raději třetí pokračování této videoherní série, rozšíření Mega City One má bezpochyby také co nabídnout a převážně ti zkušenější tuto skutečnost rozhodně ocení.

Rozšíření je dostupné jako modifikace pro Half-Life 2: Episode Two a jeho dohrání vám zabere až tři hodiny. Příběhy Gordona Freemana nebudou nijak navazovat na předchozí události, ale naopak se jako hráč přenesete do alternativní verze příběhu a vaším úkolem bude vypátrat ztracený krystal, jenž pochází z mimozemského světa Xen.

Mega City One nabídne rozmanitou škálu herního obsahu a zavede vás do dosud neviděných míst. Tvůrci nezapomněli i na ty, kteří se nebojí výzev, a přidali do modu několik úrovní obtížností – na té nejvyšší třeba musíte pečlivě prozkoumávat okolí a hlídat stav munice.

Čtěte také: Moderní reinkarnace System Shocku dostala hratelnou demoverzi

Source :
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X