Domů » Články » Microsoft představil Halo Infinite. Poběží na zbrusu novém enginu

Microsoft představil Halo Infinite. Poběží na zbrusu novém enginu(1 minuta čtení)

Bude ve hře maják?
Halo Infinite

Microsoft svůj letošní výstup na E3 začal pěkně ostře. Rovnou oznámil Halo Infinite, neboli další dobrodružství Master Chiefa. Následovně nás ale čekala studená sprcha v podobě… naprosto žádných informací navíc.

Oznámení přišlo v podobě překrásného traileru, jehož hlavním tématem byl nový engine. Microsoft jej nazývá Slipspace a měl by nám přinést nejlépe vypadající Halo v sérii. Pokud bude výsledná hra vypadat stejně jako trailer, máme se rozhodně na co těšit.

Jinak vše při starém. Opět budeme probíhat vesmírem v kůži Master Chiefa, dočkáme se vozítka Warthog nebo obřího prstence. Za vším znovu stojí studio 343 Industries, které se snad poučilo z fanoušky hůře přijatého Halo 5.

Datum vydání je stále ve hvězdách. Je naprosto možné, že se hry dočkáme až u oznámení další generace konzolí. Zato již teď víme, že Halo Infinite vyjde kromě Xboxu i na PC. Samozřejmě budete potřebovat Windows 10, hra bude nejspíše dostupná jen skrze Microsoft Store.

Veškeré novinky z letošní E3 najdete na naší speciální stránce. Co se týče konferencí, všechny můžete sledovat na našem Twitch kanále (a klidně dejte follow, ať vám nic neunikne). Konkrétní české časy přímých přenosů najdete v našem souhrnném E3 článku.

Čtěte také: Legendární designer Chris Avellone představil Dying Light 2. Bude plný voleb a svižného parkuru

[arve url=”https://youtu.be/nXDk86lQhto” /]

Source :
Tisková konference Microsoftu
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
X
X