Domů » Články » Harry Potter: Hogwarts Mystery nám přináší vánoční svátky s Weasleyovic rodinkou

Harry Potter: Hogwarts Mystery nám přináší vánoční svátky s Weasleyovic rodinkou

Oslavy Vánoc platí nejen pro mudly, ale i pro svět kouzelníků. Harry Potter: Hogwarts Mystery přináší sváteční atmosféru spolu s oblíbenou zrzavou rodinou.

Všichni máme Vánoce rádi, protože to jsou svátky, kdy máme chvíli klid a trávíme je se svými nejbližšími. Někdy je ale potřeba si oddechnout i od reálného světa a na minutku zažít nějaké to dobrodružství. Vývojáři Portkey Games proto přichází s tematickým eventem v rámci Hogwarts Mystery. Ve hře budeme cestovat za rodinou Weasleyů na vánoční večeři a jelikož je na svátky letaxová síť přetížena (nikdo z nás nechce omylem skončit v obchodě Borgina a Burgse v Obrtlé uličce), použijeme trochu staromódní způsob dopravy – Weasliovic létající automobil. Naštěstí stihneme na místo doletět dříve, než začnou zimní bouře a můžeme se vrhnout na přípravu oslav. Po splnění různých úkolů usedneme ke slavnostní večeři, kde nás paní Weasliová odmění za naši pomoc. Event je však dostupný pouze po splnění sedmé kapitoly z letošního roku. Pokud hru ještě nemáte staženou, můžete tak udělat na App Store i Google Play.

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X