Domů » Články » Niantic oznamuje novou mobilní hru. Tentokrát s Harrym Potterem

Niantic oznamuje novou mobilní hru. Tentokrát s Harrym Potterem

Na cestách s Jindrou Hrnčířem

Další velká mobilní hra s rozšířenou realitou je na obzoru, tentokrát ovšem bez japonských příšerek. Společnosti Niantic a Warner Bros dnes oznámily vývoj mobilního titulu Harry Potter: Wizards Unite, inspirovanou populárními knihami o kouzelnickém světě od J. K. Rowlingové.

Obdobně jako Pokémon Go, i Harry Potter: Wizards Unite bude využívat kameru i polohu vašeho mobilního telefonu. „Prozkoumáváním skutečného světa napříč zeměkoulí hráči prožijí nesčetná dobrodružství, naučí se používat a sesílat kouzla, budou objevovat mysteriózní artefakty a potkají se s legendárními příšerami a ikonickými postavami z kouzelnického světa Harryho Pottera,“ píšou autoři v tiskové zprávě.

Studio Niantic má na kontě především obrovsky úspěšný Pokémon Go, který ovšem doteď trpí několika problémy technického rázu. Obsahu už má naštěstí mnohem více než při vydání, přesto nedokázal zabránit enormnímu odlivu hráčů. O to víc jsme zvědaví, zda se vývojáři poučí ze svých chyb, přestože tušíme, že Jindra Hrnčíř asi neudělá takový boom jako loňští pokémoni.

Jak bude bude Harry Potter: Wizards Unite vypadat na displejích telefonů, je zatím velkou záhadou. Dalších informacích bychom se měli dočkat až v průběhu příštího roku na webu i facebookových stránkách hry, pro tuto chvíli se musíte spokojit jen se základním popiskem výše.

Čtěte také: Festival Pokémon Go byl katastrofální. Lidi se nemohli ani připojit do hry

Source :
Tisková zpráva

Líbí se vám novinka?

0 0
X
X