Domů » Články » Herní novinky » Herní veletrhy » BlizzCon » BlizzCon 2019 » Hearthstone Battlegrounds otevírá bránu zábavy až pro osm hráčů

Hearthstone Battlegrounds otevírá bránu zábavy až pro osm hráčů(1 minuta čtení)

Nový herní mód Battlegrounds pro Hearthstone vypustí do arény osm hráčů. K dispozici budou na výběr staronoví hrdinové, speciálně určení pro tento mód. Našim cílem bude sestavit nejsilnější desku, která postupně vyřadí ostatní soky.

Ještě před novým rozšířením Descent of Dragons stihl samostatně vyjít nový herní mód pro Herthstone. Battlegrounds jsou zatím v beta fázi, kdy ke hře mají přístup držitelé hmotného nebo virtuálního lístku na letošní Blizzcon nebo mají předplacené Descent of Dragons. Ostatní však nemusí zoufat, Battlegrounds vyjdou free to play pro všechny 12. listopadu.

Battlegrounds bude obsahovat 24 známých hrdinů, kteří byli buď na kartách nebo ve World of Warcraft, nyní se jim však dostane hratelné podoby s vlastní schopností – exkluzivně pro tento mód. Mód bude pro osm hráčů a mechaniky budou podobné League of Legends: Team Fight Tactics. V kostce: Na začátku si zvolíme hrdinu, vybereme základní karty a za výhry budeme dostávat coiny, které budeme utrácet za nové karty, které nám budou po vítězství zůstávat na hrací desce do dalšího souboje. Klíčem k výhře je tedy stavění synergií mezi schopností hrdiny a kartami, ale pozor, nikdy nevíte kdy plány naruší staré dobré RNG.

Source :
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] bok již zajetých kartičkových online velikánů jako Hearthstone, Magic the Gathering Online a rychle rostoucího Gwentu se nyní pokusí připojit další […]

X
X