Domů » Články » Hearthstone Descent of Dragons si nyní užijete jak na PC, tak na mobilních telefonech

Hearthstone Descent of Dragons si nyní užijete jak na PC, tak na mobilních telefonech

Draci přiletěli nad Dragonblight s novým rozšířením Descent of Dragons. Přivábilo je mocné zlo, jehož probuzení iniciuje organizace s všeříkajícím názvem E.V.I.L. Update přináší nové karty, offline dobrodružství a další novinky.

Nejžhavější novinkou nového rozšíření Descent of Dragons není kupodivu dračí dech, ale mocný dračí gigant Galakrond, který na sebe bere pět různých podob. Konkrétní podobu na sebe vezme podle classy, kterou hráč zrovna hraje. Plyne z toho jisté omezení, protože Galakrond je tak dostupný pouze pro Rogua, Warriora, Warlocka, Shamana a Priesta. Potěšující však je, že všech pět verzí Galakronda dostaneme hned při spuštění hry s tímto updatem. Spolu s tím také dostaneme dvě exkluzivní karty Shield of Galakrond. Další novinkou je mechanika Invoke, skrze kterou mohou karty boostovat Galakronda podobně jako tomu byl C’Thunovi. Po updatování hry se nám také dostane nového epického questu, kde nás čekají odměny stejně jako u zbrusu nového PvE dobrodružství Galakrond’s Awakening, ve kterém dostaneme set 35ti tematických karet. 

Source :
Láďa Havrland
Written by
Loot and shoot ve Warframu a souboj o přežití světa v Mortal Kombat jsou moje dva oblíbené gamingové koníčky. Rád se pustím i do jiných žánrů, snad kromě Battle Royale, kolem kterého obecný hype přiliš nesdílím. Gamingu se věnuji i v rámci studia sociologie na FSV UK a o volných chvílích si rád zafotím, složím nějaké audio nebo pohraju s vektory v illustrátoru.

Líbí se vám novinka?

0 0
0 0 vote
Hodnocení článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Komentářem zvýšíš radost redaktora +1x
()
x
X
X