fbpx

Hearthstone: Do karetní hry od Blizzardu přibude nová expanze

Tentokrát se zaměří na záporné postavy World of Warcraft a ponese název Rise of Shadows. Posledního rozšíření se hráči dočkali koncem minulého roku a netrpělivě čekali na nové mechaniky a karty, které hru opět osvěží.

Nacházející expanze přinese 135 karet včetně legendárních jmen, jako jsou například Chef Nomi nebo Arch-Villain Rafaam. Dočkáme se také nových herních mechanik. Některé z karet budou začínat s minimálním účinkem, avšak jejich síla se s dobou držení v ruce bude stupňovat. Jiné karty vám zase dovolí seslat stejné kouzlo dvakrát za kolo.

Expanze přinese taktéž spoustu obsahu pro jednoho hráče. Kampaň bude opět rozdělena na kapitoly, přičemž první dostanou všichni hráči zdarma a ostatní budou dostupné ke koupi za 700 zlaťáků, nebo 20$.

Při předběžné koupi pak hráči obdrží balíčky z nové expanze, exkluzivní pozadí na karty, zlatou legendární kartu a nového hrdinu Madame Luzul na pozici priesta.

Rise of Shadows bude k dispozici od 9. dubna.

ZuluMaster
Jsem nadšený hráč videoher, především RPG a akčních FPS, velmi špatný hráč strategických her. Milovník knížek, především fantasy, sci-fi a historie. Student na Jihočeské Univerzitě v oboru Kulturních Studií se zaměřením na populární kulturu a samozvaný odborník na hudbu.