Hearthstone slaví 100 000 000 hráčů a rozdává hromadu balíčků ZDARMA!(1 minuta čtení)

Naše oblíbená hospoda oslavuje další obří milník! Obsloužila už totiž přes sto milionů hráčů…

Karetní hra od Blizzardu měla v době svého vydání všechno. Jednoduchou hratelnost, úžasné vizuály, skvělou značku za zadkem, a hlavně obří díru na trhu, do které ten zadek mohla napasovat. O 4 roky později má za sebou Hearthstone třináct expanzí, zatímco ta čtrnáctá s názvem Rastakhan’s Rumble, o které jsme už psali zde, je už na cestě. Kartičky od Blizzardu se tak mohou pochlubit nejen více jak sedmnácti stovkami karet a jedněmi českými mistry světa, ale také naprosto šílenými sto miliony hráči!

Tým zodpovědný za údržbu téhle putyky jako poděkování k tomuhle obřímu milníku vydal speciální video a na scéně si žaludy na stromech štěbetaly, že se chystají velké oslavy, při kterých bude ve vzduchu víc kartiček, než kyslíku! No a už je to tady. Konkrétně se stačí od dneška až do 11. listopadu připojit do hry a získáte 6 doplňkových balíčků z edice The Boomsday Project zdarma. Navíc ještě dostanete úkol vyzvat na přátelskou partičku karet některého ze svých kamarádů, za což dostanete 100 zlaťáků. Tenhle úkol přitom můžete opakovat hned pětkrát, takže váš měšec může být až o 500 zlaťáků těžší! No neberte to za ty prachy!

Source :

Blizzard

Jan Kotrba
Místní soudce, porota i kat zapůjčený na dobu blíže neurčenou z elitních jednotek její temné výsosti Sylvanas Windrunner, aby pomohl zjednat pořádek a podpálit pár stromů.