Domů » Články » Herní novinky » Do Hearthstone míří vlkodlaci. Nové rozšíření se jmenuje The Witchwood

Do Hearthstone míří vlkodlaci. Nové rozšíření se jmenuje The Witchwood

Vlkodlaci, duchové a kartičky
Hearthstone The Witchwood

I karetní hry mají svůj zaběhlý cyklus. Každý rok se v Hearthstone dočkáme tří rozšíření a s prvním vždy přijde i nová sezóna. Letošní se jmenuje Year of the Raven a od jejího startu nás dělí jen pár týdnů. Blizzard totiž odhalil nové rozšíření The Witchwood.

Základ nejnovějšího balíčku karet nikoho nepřekvapí. Vývojáři se drželi jednoznačného tématu, tentokrát jde o strašidelný les plný vlkodlaků z okolí Gilneasu a podobné havěti. Balík nám přinese přesně 135 karet, o podobě několika z nich se ví už nyní – nejvíce nás zaujaly ty se novými schopnostmi.

První specialitkou je Echo, které vám během jednoho kola dovolí zahrát danou kartu nekonečněkrát. Pokud na to tedy máte manu. Druhým novým klíčovým slovem je Rush, jenž funguje stejně jako Charge, jen nemůže po zahrání zaútočit na hrdiny.

Stejně jako předchozí rozšíření Kobolds & Catacombs dostane The Witchwood náhodně generovaný singleplayer dungeon s pořádnými odměnami. Prozatím si budeme muset vystačit s těmito informacemi, Blizzard další odhalení plánuje až na 26. března.

Čtěte také: Vzpomínáte s láskou na začátky série Tomb Raider? Brzy se dočká remasterů

[arve url=”https://youtu.be/4roAY-6Lrdk” /]

0 0 vote
Article Rating
Source :

pcgamer.com

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
X