Domů » Články » Her se Supermanem vznikalo ve Warner Bros. hned několik

Her se Supermanem vznikalo ve Warner Bros. hned několik

Hry s Batmanem z poslední doby vždy sklidily velký úspěch. Není tedy divu, že se ve Warner Bros. Interactive snažili do herní podoby převést i Supermana.

Zaručeně “pravdivé” informace o supermanské hře jste již určitě zaznamenali. Avšak to jediné, co lze v tuto chvíli zaručit, je další hra s Temným rytířem. Ovšem co s Mužem z oceli? Na tuto otázku odpověděl Insider James Sigfield na svém Twitteru. Sigfield tvrdí, že her se Supermanem bylo v přípravě hned několik, každá ale ztroskotala v jisté fázi vývoje. Své tvrzení má dokonce podložené několika Artworky.

První hra se Supermanem začala vznikat v roce 2013 po filmu Muž z oceli. Měla se odehrávat v otevřených ulicích Metropolis, podobně jako tomu je u Spider-Mana na PS4. Nepřátel by bylo hned několik, přece jen DC Universe jich má nepřeberné množství, a tak je z čeho vybírat.

Druhou zrušenou hrou byl Superman Unbound, který byl s největší pravděpodobností provázaný se stejnojmenným animovaným filmem. Zde se vývojáři chtěli vypořádat s herním prostorem pomocí města Kandor, která je pod kopulí na planetě Krypton.

To, jestli někdy bude nějaké hra se Supermanem dotažena do konce, není jisté. Doufejme, že se vývojářům z Warner Bros. Interactive jednou podaří přijít na to, jak by mohl Superman fungovat ve hře a hráči by zároveň neměli pocit absolutní moci. Ono totiž převést do hry prakticky všemocného hrdinu tak, aby to byla zábava, je skutečný oříšek.

Source :

GameWatcher

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
X