fbpx

Herní skříň Cooler Master MasterBox 5t myslí i na snadné přenášení

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh herní skříň MasterBox 5t. Novinka navazuje na nedávno uvedený high-endový model MasterCase Maker 5t a nabízí kompromisy pro dosažení přívětivější ceny.

MasterBox 5t má přímé linie s vhodně umístěnými výřezy pro snadnou instalaci komponent, rozšíření a variabilní rozvržení vnitřního prostoru. Podporuje komponenty standardní velikosti, ventilátory i vodní chlazení. Čisté uspořádání uvnitř podporuje mnoho otvorů pro vedení kabelů a kryt na zdroj.

Drobně pozměněný design se představuje ve stejném duchu černo-červené kombinace připomínající sportovní automobil jako MasterCase Maker 5t, stejně tak je zde použita vylepšená červená barva s odlesky, které ladí s aktuálním trendem barevnosti ostatních komponent. LED podsvícení je umístěno napevno na spodku přední části s možností otočení pro změnu typu podsvícení dle vlastních preferencí. Na přední stranu MasterBox 5t byly integrovány dvě mřížky pro lepší proudění vzduchu.

Ovládací panel obsahuje přepínač rychlosti ventilátoru, dva USB 3.0 porty, konektory pro sluchátka a mikrofon a slouží zároveň jako rukojeť pro pohodlné přenášení. Skříň umožňuje snadné osazení SSD disků ve schránce nebo např. přímo na kostře.

Cooler Master MasterBox 5t je k dispozici na trhu za doporučenou koncovou cenu 2400 Kč s DPH v České republice a 89 euro s DPH na Slovensku.

Čtěte také: Vývojáři Mafie 3 pracují na nové AAA hře. Nabírají lidi

Zdroj:

Tisková zpráva, plné znění - Inzerce

Redakce SkillZone
Jsme pisálci, studenti, snílci, blázni a především hráči, kteří se z nějakého důvodu rozhodli udržovat toto herní údolíčko při životě.