Domů » Články » Herní novinky » Herní tipy » 7 her, kde se přenesete do jiné reality

7 her, kde se přenesete do jiné reality

Tento způsob léta, zdá se mi poněkud nešťastný. A proto se ráda, alespoň na chvilku, přenesu někam úplně do háje. A že se mi to přes populární virtuální realitu povede sakra dobře. 

ThunderGod
Nad malou severskou vesnicí se stahují mračna – útočí na ně mýtičtí obři z Jotunheimu. Jen vy můžete kraj zachránit před zničením jako slavný bůh Thor se svým všemocným kladivem. Můžete jej vrhat nebo seslat mocný blesk na jednoho z nepřátel, čímž mu mnohdy zanesete smrtící ránu. Zároveň se snažíte vyhýbat letícímu kamení a jiným předmětům, které vám budou průběh hry napříč levely ztěžovat. Aasgard na vás spoléhá. 

Pro HTC Vive, Oculus Rift a Valve Index

Hru lze zakoupit na Steamu za 9,9 euro

Last Hope Z – VR 
Jako kdyby celý váš život závisel jen na kousku dobré pizzy a malém, chrochtajícím mopsovi. A ono to není tak daleko od pravdy. Váš malý společník je zraněný a jeho jediná šance na záchranu se ukrývá za opevněním vojenské základny. A tak vezmete chlupáče, pár zbraní, nasednete do auta a začnete autem nabírat hordy zombíků, kteří na vás při cestě útočí. Konec hry bude trochu neočekávaný. 

Pro Valve Index, Oculus Rift, HTC Vive, Windows Mixed Reality 

Hra je k dispozici na Steamu za 3,9 euro

Spider-Man: Far From Home Virtual Reality 
S očekávaným druhým dílem Spidermana přišla do prodeje i tato hra s virtuální realitou, kdy si můžete vybrat jeden ze čtyř obleků a poletovat jako skutečný hrdina po New Yorku. Ale pozor, nepřátelé ničící milionové město se blíží a vy tak musíte včas zasáhnout.

Hra je zdarma na Steamu

FREEDIVER: Triton Down
Zadržte dech – a to pořádně dlouho. Hrajete za potápěčku Ren Tanaku, která prozkoumává hlubiny a taje moře. Už delší dobu žádnou výpravu nepodnikla, když jí však její mentor poví o podvodní jeskyni, rozhodne se do hlubin vrátit. Ve hře FREEDIVER zažíváte úžasné dobrodružství a napětí, když prozkoumáváte opuštěné oblasti a snažíte se vystačit s dechem. Často se totiž může stát, že o vašem životě či smrti rozhodují minuty od nádechu. 

Pro HTC Vive a Oculus Rift 

Hra je dostupná na Steamu za 7,39 euro

Front Defense: Heroes 
Pokud i vás zajímá téma druhé světové války, jistě vás potěší Front Defense: Heroes. Zde můžete na sedmnácti mapách, tématicky laděných do válečného období 40. let minulého století, bojovat v týmech, všichni proti všem online nebo proti botům v offline modu. Ochuzeni nebudete ani o velmi věrně napodobené zbraně, které budete mít v boji k dispozici. Můžete tak odstřelovat z dálky nebo zaútočit na nepřítele puškou z blízka. 

Pro HTC Vive a Oculus Rift 

Hra je dostupná na Steamu za 8,19 eur

Mace and Grace
Ochraňte svou dámu a jako mocný obr odrážejte letící hordy nepřátel. Tahle roztomilá arkáda zasazená do středověkého prostředí funguje na velmi jednoduché bázi – mlátit a drtit. Postupem hry se vám dostanou do ruky i různé zbraně, jako řemdich nebo masivní sekera, se kterými bude zabíjení letících rytířů mnohem zajímavější a zábavnější. Pokud hledáte nenáročnou a jednoduchou hru, u které můžete vypnout, Mace and Grace je pro vás to pravé.

Pro HTC Vive, Oculus Rift, Valve Index a Windows Mixed Reality 

Hra je dostupná na Steamu za 8,19 euro

Waltz of the Wizard: Extended Edition
Tenhle titul vás zanese do malebného světa čar a kouzel, kde objevujete své magické schopnosti. Pomocí nejrůznějších přísad se snažíte uvařit lektvar, který dokáže osvobodit spoutanou duši z lidského těla. Užijte si plně interaktivní kouzelný svět, plný nečekaných událostí, tajuplných míst a mnoho dalšího, včetně nepopsatelné atmosféry tohoto světa. 

Pro HTC Vive, Oculus Rift, Valve Index a Windows Mixed Reality 

Hra je k dispozici na Steamu za 9,99 euro